Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Bildirimi - Veri Gizliliği - Şirket Gizliliği
Firmamıza yapılan her tür başvuru daima gizli tutulmaktadır.
Tasarımı firmamız tarafından yapılan ve tasarım içinde yer alan bilgi, yazı ve resimleri domain ana sahibi karşı firma/şahıs tarafından sağlanan sistemlerde firmamız yayınlanan görsel ve katar malzeme ile ilgili her tür telif hakkının karşı firma/şahıs uktesinde olduğunu varsayar ve telif hakları nedeniyle ortaya çıkabilecek uyuşmazlık durumlarında hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Bilgi almak / danışmak amaçlı olarak yapılan yazışmalar sonucunda veritabanımıza işlenen firma bilgileri ve mail adresleri sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılmakta ve 3. şahıslara satılmamaktadır.
Müşterilerimizin kendi kontrol panellerini kullanarak oluşturacakları mail hesapları tümüyle gizli tutulmakta ve hiçbir müşterimiz bir diğer müşterimizin özel dosya,tasarım, taslak vb. bilgilerine ulaşamamaktadır.
Server sistemlerimiz üzerinde tutulan domain bilgileri sadece firmamız yetkili personeli tarafından incelemeye açıktır, bunun dışında hiçbir kurum, kuruluş ve 3.şahıs domain, subdomain ve mail account incelemesi yapamaz.
Sistem giriş ve çıkış adresleri(portları), sisteme direkt bağlı hardware tarayıcılar ve özel yazılımlarla kontrol edilmekte, herhangi bir virüs veya hack saldırısına karşın korunmaktadır.
Sistem kullanıcısı siz sayın müşterilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla gereken önlemler alınmış olup, ek olarak bilgi almak istediğiniz konularda bize danışmakta tereddüt etmeyiniz.
İletişim forumunu doldurarak istek, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


GÜVENLİK
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1 - SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2 - Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3 - Sitemiz dünya standardı olan Linux-CentOS Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

TurkeyDNS.Net İnternet Hizmetleri
Back to Top
e-commerce price conversion